BLOG

O mały włos od wypadku – pomoc drogowa
www.DrogowaPomoc.com.pl


O mały włos od wypadku!

Data: 12 Listopad 2020r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

Pomoc drogowa ma zadanie pomagać ludziom, którzy znaleźli się w trudnej, niespodziewanej sytuacji na drodze. Począwszy od drobnych awarii czy wymiany koła, aż po kolizje i wypadki. Ma pomagać wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują- bez względu na okoliczności. Czy tak się zawsze dzieje? W idealnym świecie tak, jednak w rzeczywistości- niekoniecznie.


I o ile mimo dość specyficznej branży staramy się publikować z reguły optymistyczne treści, tak tym razem musimy podzielić się z Wami wyjątkowo nieprzyjemną przygodą. Przygodą, która mogła kosztować zdrowie, a nawet życie. Przygodą, w której pierwsze skrzypce w stworzeniu zagrożenia gra podmiot, którego misją powinno być dbanie o poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach, na których ginie każdego roku tysiące Polaków. I co najgorsze, cała sytuacja jest spowodowana przez działanie celowe, cyniczne i czynione z premedytacją.


Przedstawiamy Wam poniżej krótki filmik nagrany z kamery samochodowej, który pokazuje zachowanie jednej z autolawet z okolic Dąbrowy Górniczej.

>>> ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE FILMY <<<Trudne sytuacje na drodze się zdarzają. Na polskich drogach zdarzają się nad wyraz często. Jednakże jak ma być na naszych drogach bezpieczniej, skoro podmioty odpowiedzialne za redukowanie zagrożeń na drodze i usuwanie skutków kolizji czy wypadków, same zachowują się w sposób przedstawiony na filmie?


Ubolewamy, że takie zachowanie miało miejsce- szczególnie ze strony pomocy drogowej, która doskonale wie, jak takie zachowanie na drodze może się skończyć.


Publikujemy to nagranie w celu wywołania refleksji nad zachowaniem za kółkiem i jednocześnie apelujemy- zachowajmy rozsądek na drodze.


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł