BLOG

Pomoc drogowa Sosnowiec
www.DrogowaPomoc.com.pl


Pomoc drogowa w Sosnowcu

Data: 10 Grudzień 2020r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl


Pomoc drogowa Sosnowiec – która z firm działa najszybciej?


Każdemu kierowcy niejednokrotnie przydarzały się sytuacje na drodze, które zmuszały do niezaplanowanego postoju- a usługa taka jak pomoc drogowa Sosnowiec była nieunikniona. Najczęściej są to oczywiście usterki, a czasem mogą być to kolizje lub wypadki. W takich przypadkach, warto mieć przynajmniej wizytówkę, tudzież bezpośredni namiar w telefonie do profesjonalistów, którzy szybko zjawią się na miejscu zdarzenia.Czy pomoc drogowa Sosnowiec może nam pomóc z każdą sytuacją na drodze?


Na samym początku warto rozróżnić kilka podstawowych usług, które świadczą przedsiębiorstwa takie jak pomoc drogowa Sosnowiec. Usługi te są dopasowane i dostosowane do konkretnych nieprzewidzianych zdarzeń, które niestety mogą przytrafić się na drodze każdemu z nas- niezależnie od stażu za kierownicą.Jakie usługi proponuje pomoc drogowa Sosnowiec? Lawetowanie.


Pierwszą, flagową wręcz usługą, która może okazać się pomocna w omawianej tematyce, jest oczywiście lawetowanie samochodu. Jako doświadczony zespół specjalistów, pomoc drogowa Sosnowiec niejednokrotnie pomagała wyjść kierowcom z opresji, poprzez na przykład wyciąganie auta z rowu, a następnie lawetowanie go do serwisu. Dzięki specjalnie przystosowanej lawecie, auto które ugrzęzło nawet w najbardziej niekorzystnej pozycji nie stanowi dla nas problemu.Co oprócz lawetowania może zaproponować pomoc drogowa Sosnowiec? Holowanie


Oczywiście, oprócz lawetowania samochodów, bardzo ważną usługą (szczególnie w przypadku pojazdów ponadgabarytowych) jest holowanie pojazdów. Dzięki holowaniu usługa świadczona przez pomoc drogową jest przydatna także dla pojazdów ponadnormatywnych, jak na przykład autobusy czy TIRy. Jak widać, pomoc drogowa Sosnowiec jest przydatna nawet w sytuacji, gdy awarii lub wypadkowi uległ pojazd wielokrotnie większy, niż zwykłe auto osobowe.Usterki na drodze. Czy pomoc drogowa Sosnowiec również nam pomoże?


Utarło się w stereotypach, że najczęściej psują się auta wiekowe, często kilkunastoletnie lub kilkudziesięcioletnie. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że równie dobrze zepsuć się mogą auta nowsze- nawet te, która całkiem niedawno opuściły salon samochodowy. Pomoc drogowa Sosnowiec niejednokrotnie przekonała się, że szczególnie tak zwana „elektryka” zawodzi często w nowszych modelach aut. Dlatego też staramy się, aby nasz mobilny warsztat samochodowy był w stanie pomóc w dosłownie każdym przypadku awarii na drodze.A co, gdy zepsuje się koło lub opona?


Jedną z najmniej przyjemnych sytuacji na drodze jest problem z kołem. Może on wynikać z pękniętej opony, ale też z wielu innych powodów. Wówczas, Pomoc drogowa Sosnowiec zamienia się w mobilny serwis wulkanizacyjny i w ekspresowym tempie pojawia się w miejscu, w którym pęknięta opona lub uszkodzone koło wymusiły postój w podróży. Pomożemy załatać oponę, a w razie potrzeby wymienić koło- wszystko po to, abyś mógł spokojnie kontynuować jazdę bez względu na to, czy odbywasz podróż służbową, czy prywatną.Pomoc drogowa Sosnowiec a transport osób.


Od zawsze powtarzamy, że w wypadkach komunikacyjnych najważniejsi są ludzie. Samochód, nawet najbardziej luksusowy, to tylko rzecz nabyta. Wyznając tę wartość, uruchomiliśmy jako pomoc drogowa Sosnowiec usługę polegającą na transporcie osób z miejsca kolizji lub wypadku w wybraną przez klienta destynację. Dowolną na mapie Polski, a nawet Europy. Mamy możliwość przetransportowania nawet 5 osób uczestniczących w wypadku, więc nawet jeżeli nie jedziesz sam zadzwoń do nas, a pomożemy najlepiej, jak potrafimy.A co, jeśli moje auto jest uszkodzone i wymaga naprawy? Warsztat samochodowy.


Oprócz wyżej wymienionych usług, z których słynie pomoc drogowa Sosnowiec, możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną usługę warsztatu samochodowego. Auta powypadkowe, którymi się zajmujemy, po wizycie w naszym warsztacie nabierają zupełnie nowego blasku i wyglądają jakby nigdy nie brały udziału w kolizji . Dzięki zaawansowanej znajomości anatomii aut i zagadnień z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, przywracamy powypadkowe auta do stanu niemal identycznego, jak przed wypadkiem.Czy pomoc drogowa Sosnowiec również skupuje auta powypadkowe?


Jeżeli doszło do sytuacji, w której auto uczestniczące w wypadku jest uszkodzone tak bardzo, że jego naprawa jest finansowo nieopłacalna, skupujemy je od naszych klientów na miejscu. Pomoc drogowa Sosnowiec która przyjeżdża na miejsce wypadku lub kolizji bezzwłocznie podpisze z klientem stosowną umowę i odciąży go od wszelkich formalności związanych z ubieganiem się o odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji. Jeżeli Twoje auto uległo poważnym zniszczeniom podczas kolizji lub wypadku nie ma problemu! Kupimy je od Ciebie, a Ty masz problem z głowy.Auta zastępcze – bezpłatnie z OC sprawcy.


Nie jest tajemnicą, że w przypadku uszkodzenia auta w wyniku wypadku, tracimy nasze podstawowe narzędzie do przemieszczenia się. Szczególnie, jeżeli dysponujemy jednym autem- wówczas nasza mobilność ulega znacznemu pogorszeniu. Bez obaw jednak- pomoc drogowa Sosnowiec oferuje również bezpłatne auto zastępcze na czas naprawy samochodu w serwisie lub warsztacie. Warto o tym pamiętać szczególnie, jeśli samochód jest nam faktycznie niezbędny do codziennego, prawidłowego funkcjonowania. Koszt pokrywa zawsze polisa OC sprawcy!Usługi poza granicami kraju.


Pomoc drogowa Sosnowiec oferuje także szeroki wachlarz usług poza granicami Polski. Od dalekiego wschodu, po głęboki zachód i południe Europy- dotrzemy na miejsce kolizji lub wypadku najszybciej, jak możemy. Naprawimy auto na drodze, lub też przetransportujemy je bezpośrednio do Polski. Możesz być pewny, że nie zostaniesz sam z problemem- nasz zespół wielokrotnie ratował z opresji naszych rodaków znajdujących się w najdalszych zakątkach Europy.


Jeżeli zatem przytrafiła Ci się niezaplanowana przygoda na drodze- niezależnie od tego, czy w Polsce, czy też za granicą- powiadom nas o tym. Oferujemy szeroko rozumianą pomoc drogową i zawsze stawiamy na stuprocentowy profesjonalizm.


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł