BLOG

Pomoc drogowa w dobie pandemii koronawirusa
www.DrogowaPomoc.com.pl


Pomoc drogowa w czasie pandemii koronawirusa

Data: 3 Styczeń 2021r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wielu przedsiębiorcom, którzy w związku z licznymi obostrzeniami musieli często rezygnować z prowadzenia swoich biznesów. Nasza branża, jak większość z Was zdążyła się przekonać, jest niezbędna podczas wielu codziennych sytuacji na drogach, dlatego swoje zadania wykonujemy nieprzerwanie. Pomimo odgórnego nakazu zmniejszenia przemieszczania się nie został wyeliminowany całkowicie przejazd służbowy, dlatego niespodziewana kolizja czy awaria samochodu to nadal aktualny problem. Większość osób także dojeżdża na krótszych odcinkach do swoich miejsc pracy, supermarketów, lekarzy czy aptek. Wiedząc, że wielu naszych klientów liczy na naszą pomoc drogową i fachowe wsparcie, każdego dnia jesteśmy dla Was dostępni.Czy mogę skorzystać z usług pomocy drogowej w dobie pandemii?


Nasza szeroka oferta usług pomimo panującej pandemii koronawirusa nadal jest dostępna dla klientów. Świadczymy usługi całodobowej pomocy drogowej i jesteśmy dostępni siedem dni w tygodniu. Lawetowanie, holowanie czy mobilny warsztat samochodowy w DrogowaPomoc.com.pl to tylko kilka możliwości, które podczas potrzeby możesz wybrać w naszej firmie. Zajmujemy się lawetowaniem samochodów osobowych oraz ciężarowych nie tylko w sytuacji kolizji czy wypadku drogowego, ale także podczas transportu samochodów wyścigowych lub innych pojazdów sportowych. Kolejną z możliwości, nieco mniej przyjemnych, jest także holowanie pojazdów źle zaparkowanych lub takich, które blokują przejazd na drodze. Dbając o naszych klientów, posiadamy także usługę bezpłatnego holowania z polisy OC sprawcy. Tę tematykę poruszyliśmy już na naszej stronie internetowej https://www.drogowapomoc.com.pl/oferta/bezplatne-holowanie-z-polisy-oc-sprawcy/ i tam dokładnie opisaliśmy przykłady i sytuacje, w których osoby poszkodowane w kolizji czy wypadku mogą korzystać z takiej formy bezpłatnego holowania.Jak działamy w dobie pandemii Covid-19?


Nasze działania w szczególności ukierunkowane są na przestrzeganie zasad i obostrzeń, które odgórnie zostały narzucone na nasz kraj. Obowiązkowe zakrywanie ust i nosa, a także dezynfekcja rąk oraz miejsc szczególnie narażonych to nakazy, których z myślą o naszych klientach przestrzegamy bardzo skrupulatnie. Chcemy, aby korzystając z naszych usług, każdy z odbiorców mógł był w pełni usatysfakcjonowany nie tylko z samej usługi, ale także z przestrzeganych zasad higieny panujących w obecnych czasach pandemii. Odpowiedni dystans społeczny to kolejny z wymogów, który nasi pracownicy zachowują i proszą o to samo swoich klientów. Dbajmy o siebie wzajemnie zarówno na drogach, jak i podczas korzystania z usług pomocy drogowej.Pozostając w kwarantannie, możesz liczyć na naszą pomoc!


Utrata ważności badań technicznych to sytuacja, która najczęściej przytrafia się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie musisz się jednak martwić tym, że podczas pobytu na kwarantannie nie jesteś w stanie dopilnować tego obowiązku. Zadzwoń do nas i zamów usługę bezpiecznego holowania samochodu do wskazanego przez Ciebie serwisu. Jesteśmy elastyczni, dlatego każda z naszej usługi, którą oferujemy, jest dostępna także pomimo panującej pandemii Covid-19.Mobilny serwis samochodowy w dobie pandemii


Nasz mobilny serwis samochodowy 24h/7 obejmuje zakres drobnych napraw na drodze, wymiany kół w samochodach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, awaryjnego uruchomienia silnika, otwarcia zatrzaśniętego zamka centralnego, lawetowania pojazdu do najbliższego warsztatu lub nawet dowóz paliwa. Zakres naszych usług pomimo obecnej sytuacji na świecie nie ulega zmianie. Nadal możesz skontaktować się z nami w każdej sytuacji awaryjnej, której rozwiązanie posiadamy w swojej ofercie.Postaw na jakość i profesjonalizm świadczonych usług pomocy drogowej!

Drogowa.pomoc.com.pl zawsze do Twojej dyspozycji!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł