LAWETA NOWY WIŚNICZ I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Nowy Wiśnicz i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Nowy Wiśnicz.


W jakich okolicznościach powinno się przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka podróż zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, wiąże się z wielorakimi fundamentalnymi niebezpieczeństwami. W wyniku różnorakich nieprzewidzianych okoliczności podczas podróży może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej może być zalecane lawetowanie naszego pojazdu do Nowy Wiśnicz chociażby w wyniku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Nowy Wiśnicz?


Bez względu na to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku wypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że zaczynając wycieczkę wszyscy zakładamy, że dobrniemy do celu bez niespodzianek, ale miejmy świadomość, że nie za każdym razem tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć po prostu pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Nowy Wiśnicz. Dlaczego warto posiadać telefon do firmy usługowej w której obowiązkowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Trzeba podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może być niezbędna w przypadkach kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na obszarze Nowy Wiśnicz i w zasięgu kilkuset kilometrów. Możemy zapewnić transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA NOWY WIŚNICZ:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najlepszy na rynku holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najtrudniejszych warunkach. Jak wyżej napisaliśmy, zapewniamy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego auta.


Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zadzwonieniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego wydarzenia, należy uczciwie naszkicować okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Należy zakomunikować dyspozytorowi, jakiej wspomagania żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Nowy Wiśnicz? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim wyzwaniem do naszej pomocy drogowej trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Z jakich przyczyn trzeba posiadać zanotowany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Nowy Wiśnicz.


Kolega Marek pracuje jako handlowiec. Jeździ w obrębie całej Polski w ramach pełnienia zadań zawodowych, z tego względu ma w telefonie zapisany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Nowy Wiśnicz, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu lat. W zasadzie w ciągu całego życia zdarzyła mu się tylko raz sytuacja, kiedy wymagane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek mimo wszystko, Pan Marek po prostu uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga jest często nie do przewidzenia.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy ranek, pierwszoplanowy bohater tej opowieści jak każdego dnia otworzył drzwi do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Nowy Wiśnicz miejsca rozmowy z klientem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, przez co Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas i zaczął głowić się co jest przyczyną usterki. Czy zbiornik jest pusty i zalecany jest dowóz paliwa? Wskaźnik wskazywał jednak aż trzy czwarte całego baku. Po krótkich badaniach auta Pan Marek zauważył, że na pewno nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne czynności nierozerwalne z tym elementem auta. Mijały następne sekundy, a do wizyty było nieco ponad kilka kwadransów. Pan Marek postanowił niezwłocznie przygotować panaceum do niespodzianki, która mu się przydarzyła. Trzeźwo kombinując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Nowy Wiśnicz, która mogła mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się w pobliżu w zaledwie kilkadziesiąt minut od zgłoszenia. Po profesjonalnych oględzinach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, bo auto powinno się lawetować do Nowy Wiśnicz. Tak też postąpiono. Następnie Pan Marek niezwłocznie zdecydował się na auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu zadania firmowe i dojechać na umówione rozmowy z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Nowy Wiśnicz.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tym zawodzie zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej, w której był wypełniając obowiązki montera zaplecza miejskiego i robił drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków drogowych a także przystanków tramwajowych. Przez dziesięciolecia zaprzysiągł sobie to, aby pójść w ślady ojca i być przewoźnikiem TIRa. Tak się stało i od dawna Pan Piotr stale kursuje w trasy między Nowym Targiem, a Trójmiastem czy innymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr przez lata był związany z branżą samochodową już jako dziewiętnastolatek zaliczył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak obawiał się się podjąć pracy na stanowisku szofera, bo dobitnie miał w pamięci z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy to instruktor opisywał rozmaite opowieści połączone z profesją szofera. O tym, jak powtarzalnie wypadają w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale pamiętał, jak nauczyciel niejednokrotnie przytaczał historie o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą na miejscu. Należy jednak zauważyć, że wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w których rozważane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie również wszystkie anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się kierowcom przygody, kiedy należy holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im mogą wypaść nieprzyjemne wypadki podczas podróży.


W ciągu lat jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Obecnie, jest stuprocentowo pełny wiary co do jego umiejętności i podróżuje w dalekie zakamarki naszej ojczyzny, jednak tak jak zaznaczono powyżej, najczęściej jedzie z Nowego Targu do Trójmiasta.
Jak co dzień. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i zaczął kilkudniową drogę. Był jesienny ranek i w bliskiej odległości od Nowego Targu jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był pewny już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który niezwłocznie i na miejscu ściągnął całodobową pomoc drogową w Nowy Wiśnicz. Kiedy dojechali na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Nowy Wiśnicz i podwiózł także Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno przejść naprawę przed wyjazdem w następną podróż więc holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Na koniec okazało się, że nic istotnego się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj przypomina sobie z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Nowy Wiśnicz


Czy można jednocześnie ogarnąć obowiązki pani domu i zawodowego szofera? Do tego w tak dużym mieście, jakim jest Nowy Wiśnicz? Wychodzi na to, że tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej rodziny i pracuje jako zawodowy szofer auta dostawczego. Zaledwie rok temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że widzi siebie zdecydowanie bardziej w obowiązkach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną w przeszłości funkcją, posiada kontakty do jej byłych przyjaciół z zespołu auto lawety w Nowy Wiśnicz, którzy zawsze zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy innych, nieprzewidzianych przypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta dzwoniła po swoich dawnych przyjaciół z pracy, bowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie przeszacowała zawartość stanu paliwa w baku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Nowy Wiśnicz. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik pokazała się obok Pani Anety trzydzieści minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie powiedziała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Nowy Wiśnicz jest niewykonalne. Pani Aneta musiała jak najszybciej wracać do swojej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała zaledwie kilka minut, toteż Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do zwykłego uskuteczniania jej obowiązków. Super posiadać takich przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł