LAWETA DOBCZYCE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Dobczyce i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Dobczycach.


Kiedy trzeba zadzwonić po całodobową pomoc drogową?


Odległa wycieczka zarówno w celach służbowych, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych losowych przygód na drodze może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest zalecane lawetowanie naszego pojazdu do Dobczycach chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Możliwe, że będzie niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? W jaki sposób nas wesprze 24h pomoc drogowa w mieście Dobczyce?


Bez znaczenia jest to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że rozpoczynając wyjazd każdy z nas zakłada, że dotrzemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy świadomość, że nie zawsze tak się wydarza. Posiadaj zawsze pod ręką telefon do szybkiej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Dobczyce. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której obowiązkowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Trzeba uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h bywa nieoceniona w zdarzeniach nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy turystom na terenie Dobczyc i miejscowości okolicznych. Możemy zagwarantować transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA DOBCZYCE:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza usługa polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w najwyższej jakości holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta profesjonalna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najtrudniejszych przypadkach. Tak jak podkreśliliśmy, oferujemy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego auta.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego problemu, musisz jak najdokładniej nakreślić okoliczność, w której przyszło nam się znaleźć. Zaleca się przekazać dyspozytorowi, jakiego typu wspomagania chcielibyśmy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Dobczycach? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może niezbędna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam prosta, drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do nas zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Z jakich powodów trzeba mieć zapisany kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Dobczyce.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Jeździ na obszarze całej Polski w ramach wytycznych służbowych, przez co posiada w pamięci telefonu zapisany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej w Dobczycach, gdzie mieszka od wielu miesięcy. Co prawda w ciągu całego życia przydarzyła mu się tylko kilka razy sytuacja, kiedy wymagane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale bez względu na to, Pan Marek z reguły ma na uwadze , że droga zdarza się, że jest nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się poniedziałkowy ranek, główny bohater naszej opowieści jak co dzień wsiadł do służbowego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Dobczyc docelowego miejsca spotkania z klientem. Po kilkunastu minutach, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na pobocze i zaczął głowić się co jest przyczyną awarii. Czy zbiornik jest nienapełniony i zalecany będzie dowóz paliwa? Miernik sygnalizował mimo wszystko prawie trzy czwarte całego zbiornika. Po szybkich badaniach pojazdu Pan Marek skonstatował, że na pewno nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne rozmaite czynności nierozerwalne z tym komponentem pojazdu. Upływały kolejne odcinki czasu, a do spotkania zostało mniej niż kilka kwadransów. Pan Marek postanowił niezwłocznie znaleźć panaceum do niespodzianki, która mu się przytrafiła. Intensywnie kombinując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Dobczycach, która miała mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pokazała się na widoku w tylko godzinę od wezwania. Po szczegółowych obserwacjach, pracownicy auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko pojazd należy lawetować do Dobczyc. Tak zrobiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu wypożyczył auto zastępcze, które pozwoliło mu powierzone mu cele związane z zatrudnieniem i dojechać na zaplanowane negocjacje z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Dobczyce.Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej robocie zdecydowanie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której pracował na stanowisku fachowca od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. zniszczonych znaków drogowych a także przystanków autobusowych. Od lat zaprzysiągł sobie jednakowoż, aby pójść w ślady ojca i zostać przewoźnikiem TIRa. Tak się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr stale jeżdzi w drogę pomiędzy Tarnowem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr przez lata jest związany z branżą samochodową zaledwie jako dziewiętnastolatek ukończył szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy jednak bał się podjąć zatrudnienia na stanowisku szofera, bowiem doskonale miał w pamięci z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec przytaczał inspirujące anegdoty połączone z etatem profesjonalnego kierowcy. To, jak wielokrotnie przytrafiają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy niezbędny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale miał w pamięci, jak nauczyciel niejednokrotnie mówił o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I bardzo często mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą w kwadrans. Niemniej jednak czasami miały miejsce sytuacje, w których rozważane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najróżniejsze historie o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przydarzają się szoferom sytuacje, kiedy to należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im zdarzyć się mogą nieprzewidziane ekscesy drogowe.


Z upływem czasu jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego kompetencji za kółkiem. Teraz, jest bezapelacyjnie świadomy swoich umiejętności i wyjeżdża w różne rejony Polski, jednak tak jak doprecyzowano wcześniej, zwykle jedzie z Tarnowa do Trójmiasta.


Zwyczajowo. Pan Piotr wsiadł za kołko firmowego samochodu ciężarowego i rozpoczął kilkudniową drogę. Był zimowy ranek i blisko od Tarnowa jego auto ciężarowe wpadło w krótki, acz wymagający poślizg. Finalnie, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w głębokim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że wymagane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do spedytora, który bez zastanowienia i sprawnie przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Dobczycach. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Dobczyc i zabrał ze sobą Pana Piotra. Pomimo niegroźnego zdarzenia, auto ciężarowe musi przejść badania techniczne zanim wyjedzie w późniejszą wycieczkę toteż holowanie tira było koniecznością. Finalnie nic strasznego się z autem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr obecnie wraca wspomnieniami z radością na twarzy.Holowanie Busa Dobczyce.


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć codzienne zadania matki i zawodowego szofera? I to w tak wymagającym terenie, takim jak Dobczyce? Mamy dowód na to, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej familli i jest zatrudniona jako zawodowy szofer auta dostawczego. W przeszłości pracowała jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że woli się raczej w roli szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, ma kontakty do swoich byłych kolegów z drużyny auto lawety w Dobczycach, którzy od lat zajmują się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niezaplanowanych sytuacjach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta dzwoniła po jej dawnych przyjaciół z byłego miejsca zatrudnienia, ponieważ był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco źle oceniła pojemność rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Dobczyc. Szybka i najlepsza pomoc drogowa mająca holownik znalazła się zaraz przy busie piętnaście minut po telefonie. Pani Aneta od razu powiedziała przyjaciołom przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Dobczyc nie wchodzi rachubę. Pani Aneta musiała szybko jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkanaście minut, więc Pani Aneta w krótkim czasie powróciła do najzwyklejszego uskuteczniania swoich obowiązków. Jak dobrze mieć ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł