LAWETA KNURÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Knurów i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Knurowie.


Kiedy powinno się zadzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wycieczka zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z kilkoma fundamentalnymi zagrożeniami. Z powodu rozmaitych nieprzewidzianych zdarzeń w trasie może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego pojazdu do Knurowa chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Knurów?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku okolicznościach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wybierając się w podróż każdy z nas zakłada, że dotrzemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale miejmy na uwadze, że nie zawsze tak się wydarza. Posiadaj zawsze pod ręką numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa. Pomoc drogowa Knurów. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której obowiązkowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Powinno się podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezbędna w przypadkach kłopotliwych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na przestrzeni Knurowa i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Jesteśmy znani jako „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA KNURÓW:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta niezawodna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najcięższych wypadkach. Tak jak zaznaczyliśmy, zapewniamy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego czterokołowca.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Najpierw po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu powstałego wydarzenia, powinieneś jak najdokładniej opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Powinno się przekazać dyspozytorowi, jakiej wspomagania żądamy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Knurów? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas prosta, drobna usterka na drodze? Być może wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich powodów należy posiadać zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Knurów.


Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Podróżuje na obszarze całej Polski w ramach obowiązków zawodowych, w związku z czym posiada w telefonie zapamiętany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Kurowie, gdzie mieszka od wielu kwartałów. Co prawda od wielu lat przydarzyła mu się zaledwie trzy razy sytuacja, kiedy to potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek bez względu na to, Pan Marek z reguły ma na uwadze fakt, że droga bywa nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się piątkowy ranek, główny aktor tej opowieści jak w każdy dzień wsiadł do swojego auta osobowego marki Volkswagen i rozpoczął trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Knurowa miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Na początku trasy, auto Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, przez co Pan Marek zjechał na pobocze autostrady A1 i zaczął głowić się co jest powodem awarii. Czy bak jest opróżniony i wymagany jest dowóz paliwa? Miernik wskazywał mimo wszystko prawie połowę całego zbiornika. Po krótkich oględzinach auta Pan Marek skonstatował, że na pewno nie jest też zalecana wymiana koła czy inne rozmaite działania związane z tym elementem auta. Upływały kolejne kwadranse, a do wizyty było już zaledwie kilka godzin. Pan Marek postanowił błyskawicznie odnaleźć wyjście z przygody, która mu się przytrafiła. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Knurowie, która mogła mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się w pobliżu w niewiele ponad pół godziny od telefonu. Po szczegółowych weryfikacjach, pracownicy auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo auto powinno się lawetować do Knurowa. Tak też postąpiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek bardzo szybko zdecydował się na auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu cele firmowe i zdążyć na ustalone rozmowy z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Knurów.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej profesji bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której pracował na etacie montera infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych świateł i torów tramwajowych. Przez całe dzieciństwo marzył jednak, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i od jakiegoś czasu Pan Piotr stale jeździ w podróż pomiędzy Mysłowicami, a Trójmiastem czy innymi polskimi miastami.


Pan Piotr od lat jest związany z motoryzacją zaledwie jako osiemnastolatek ukończył szkolenia z prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy jednak bał się podjąć pracy na stanowisku szofera, bowiem dobrze pamiętał z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy wykładowca opisywał ciekawe anegdoty związane z etatem profesjonalnego kierowcy. O tym, jak niejednokrotnie wypadają w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr od lat pamiętał, jak wykładowca niejednokrotnie przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą w pół godziny. Warto podkreślić, że czasami miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także najróżniejsze anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przydarzają się kierowcom sytuacje, kiedy to trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą przydarzyć się nieoczekiwane wypadki drogowe.


W ciągu lat jednak, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien swoich umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Od jakiegoś czasu, jest stuprocentowo pewien swoich obeznania w temacie i wyrusza nawet w najdalsze miejscowości Polski, ale tak jak zaznaczono wcześniej, zwykle jedzie z Mysłowic do Trójmiasta. Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął wielogodzinną trasę. Był zimowy poranek i blisko od Mysłowic jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale jednak wymagający poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom na szczęście nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Przedzwonił zatem do spedytora, który niezwłocznie i skutecznie zadzwonił po całodobową pomoc drogową w Knurowie. Kiedy dojechali do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Knurowa i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo mało znaczącego incydentu, auto ciężarowe musiało przejść przegląd zanim wyjedzie w późniejszą trasę, zatem holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Podsumowując, nic strasznego się z autem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach przypomina sobie z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Knurów


Czy możliwe jest pogodzić rolę matki i profesjonalnego szofera? Ponadto w tak zakorkowanym mieście, jakim jest Knurów? Mamy dowód na to, że oczywiście tak. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej familii i ma etat jako profesjonalny szofer auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednakże woli swoją osobę zdecydowanie bardziej w obowiązkach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości funkcją, ma numery telefonów do jej najlepszych ekspertów z teamu auto lawety w Knurowie, którzy od dekad służą całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, niezaplanowanych przygodach.


Niedawno Pani Aneta wzywała swoich byłych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco mylnie przewidziała zawartość stanu paliwa w baku. Rzutem na taśmę, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Knurowa. Szybka i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik była obok Pani Anety trzydzieści minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie przekazała kolegom przez telefon, że tylko dowóz paliwa będzie niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Knurowa nie wchodzi rachubę. Pani Aneta chciała jak najszybciej jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Działalność pomocy drogowej trwała tylko kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do normalnego uskuteczniania jej obowiązków. Super posiadać wspaniałych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł