LAWETA KOSZYCE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Koszyce i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Koszycach.


W jakich okolicznościach musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z kilkoma fundamentalnymi problemami. Z powodu różnych przypadkowych przygód na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w wyniku których to będziemy potrzebowali korzystać z pomocy drogowej może być wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Koszyc choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Gdzie szukać wsparcia? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Koszyce?


Bez względu na to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich okolicznościach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wybierając się w przygodę każdy z nas zakłada, że dotrzemy do punktu docelowego bez niespodziewanych przygód, ale miejmy świadomość, że nie tylko tak się wydarza. Posiadaj zawsze pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Koszyce. Czy należy mieć kontakt do firmy w której podstawowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Powinno się położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezastąpiona w zdarzeniach wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na terenie Koszyc i okolic. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA KOSZYCE:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wielokrotnie nasza pomoc polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw ma na wyposażeniu najlepszy na rynku holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najlepsza na rynku laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najstraszliwszych wypadkach. Jak wyżej zaznaczyliśmy, oferujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą obojętnie jakiego auta.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Najpierw po wykonaniu telefonu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego wydarzenia, musisz dokładnie nakreślić okoliczność, w której się znaleźliśmy. Trzeba zakomunikować pracownikowi pomocy drogowej, jakiego typu wspomagania oczekujemy. Może to holowanie auta osobowego w Koszycach? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam prosta, drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Dlaczego trzeba posiadać zanotowany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej? Studium przypadku.Lawetowanie samochodu osobowego Koszyce.


Kolega Marek pracuje jako handlowiec. Jeździ na terytorium całej Polski podczas pełnienia zadań zawodowych, dlatego też posiada w pamięci telefonu dodany kontakt do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Koszycach, gdzie mieszka od kilkunastu miesięcy. Co prawda przez kilkanaście miesięcy przydarzyła mu się jedynie trzy razy sytuacja, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale bez względu na to, Pan Marek po prostu ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga bywa nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się wtorkowy świt, główny bohater tej przypowieści jak każdego dnia wsiadł do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i zaczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Koszyc zaplanowanego miejsca rozmowy z partnerem biznesowym. W połowie drogi, auto Pana Marka zaczęło tracić moc, w związku z czym Pan Marek zjechał na pobocze i zaczął zastanawiać się co jest powodem usterki. Czy zbiornik jest pusty i wymagany będzie dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał jednak aż 90% całego baku. Po wyczerpujących badaniach pojazdu Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też zalecana wymiana koła czy inne rozmaite czynności nierozerwalne z tym komponentem pojazdu. Upływały następne kwadranse, a do wizyty było zaledwie kilka godzin. Pan Marek chciał niezwłocznie przygotować panaceum do sytuacji, która mu się przydarzyła. Trzeźwo analizując, Pan Marek wezwał pomoc drogową w Koszycach, która mogła mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na widoku w niewiele ponad godzinę od telefonu. Po szczegółowych badaniach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ auto należy lawetować do Koszyc. Tak zrobiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek bardzo szybko otrzymał auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje cele firmowe i dojechać na oczekiwane spotkanie z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Koszyce.Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tym zawodzie zdecydowanie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, w której był wypełniając obowiązki specjalisty od infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. zniszczonych świateł a także przystanków tramwajowych. Przez całe dzieciństwo wymarzył sobie jednak, aby pójść w ślady ojca i zostać zawodowym kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i obecnie Pan Piotr systematycznie wyrusza w podróż między Tarnowem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr przez lata był związany z branżą motoryzacjną już jako dwudziestolatek ukończył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć pracy na stanowisku zawodowego kierowcy, bo doskonale miał w pamięci z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy instruktor opowiadał przeróżne przypowieści związane z etatem profesjonalnego kierowcy. To, jak niejednokrotnie wypadają w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale nieustannie sobie przypominał, jak wykładowca bez przerwy przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą w pół godziny. Niemniej jednak czasami zdarzały się przypadki, w których rozważane było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Przypominał sobie także różne opowiastki o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie zdarzają się pracownikom incydenty, kiedy warto holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im zdarzyć się mogą nieprzyjemne wypadki na drodze.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr ucząc się jako sporadyczny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego kompetencji kiedy prowadził auto. Teraz, jest stuprocentowo pewien swoich warsztatu i podróżuje w różne miasta naszego kraju, aczkolwiek tak jak doprecyzowano powyżej, głównie wyrusza z Tarnowa do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w wielogodzinną podróż. Był jesienny ranek i w bliskiej odległości od Tarnowa jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, aczkolwiek wymagający poślizg. Finalnie, Pan Piotr wylądował w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom koniec końców nic się nie stało, jednak Pan Piotr był pewny już chwilę po poślizgu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który od razu i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Koszycach. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Koszyc i przetransportował również Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe powinno przejść naprawę nim uda się w kolejną wycieczkę więc holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Podusmowujac, nic ciężkiego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach przypomina sobie z uśmiechem na twarzy.Holowanie Busa Koszyce.


Czy wykonalne jest to pogodzić codzienne zadania głowy rodziny i pracującego szofera? Do tego w tak wymagającym terenie, jakim są Koszyce? Wygląda na to, że jest to możliwe. Pani Aneta jest mamą pięcioosobowej rodzinki i jest zatrudniona jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Do niedawna pracowała na etacie jako pomoc drogowa, jednak widzi siebie zdecydowanie bardziej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości funkcją, posiada numery telefonów do swoich ulubionych fachowców z drużyny auto lawety w Koszyce, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych przygodach.


Niedawno Pani Aneta wzywała swoich dawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bowiem był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta nieco źle oceniła objętość stanu paliwa w baku. Cała radość w tym, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Koszyc. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik była na miejscu kilkanaście minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku powiedziała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Koszyc nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana bezzwłocznie jechać do swojej pięcioosobowej familii. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do zwykłego robienia swoich standardowych zadań . Warto posiadać wspaniałych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł