LAWETA SZCZEKOCINY I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Szczekociny i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Szczekocinach. 


Kiedy trzeba zadzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż zarówno w celach służbowych, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z wieloma fundamentalnymi problemami. W wyniku różnych losowych zdarzeń podczas podróży może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy skazani aby korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego auta do Szczekocin chociażby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? Jak nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Szczekociny?


Niezależnie od tego, czy podróżujesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich sytuacjach niewykluczone, że będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wyruszając w wycieczkę każdy z nas zakłada, że dobrniemy do celu bez niespodziewanych przygód, ale bierzmy pod uwagę, że nie każdorazowo tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć po prostu pod ręką numer telefonu do szybkiej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zadba o dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Szczekociny. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy w której bazowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Warto zaznaczyć, że szybka pomoc drogowa 24h może być nieoceniona w przypadkach awaryjnych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy kierowcom na terenie Szczekocin i miejscowości okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA SZCZEKOCINY:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw jest zaopatrzony w najskuteczniejszy holownik, a jeździmy chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najbardziej chwalona przez profesjonalistów laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najbardziej wymagających okolicznościach. Jak wyżej podkreśliliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego pojazdu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zatelefonowaniu na naszą linię ratunkową i przedstawieniu zaistniałego wypadku, należy uczciwie naszkicować okoliczność, w której się znaleźliśmy. Powinno się powiedzieć pracownikowi pomocy drogowej, jakiego typu usługi potrzebujemy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Szczekocinach? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy niezbędna jest wymiana koła, lub może oczekiwany będzie zwykły dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim problemem do naszej pomocy drogowej zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.


Z jakich powodów należy posiadać zanotowany kontakt do znajomej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Szczekociny.


Pan Marek jest zatrudniony jako handlowiec. Jeździ na obszarze całej Polski w ramach zadań zawodowych, przez co posiada w kontaktach telefonicznych dodany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Szczekocinach, gdzie mieszka i pracuje od wielu kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że w ciągu całego życia zdarzyła mu się tylko dwa razy przygoda, kiedy potrzebne było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale mimo wszystko, Pan Marek po prostu uważa na brutalną prawdę, że droga bywa bezlitosna.


W niczym niewyróżniający się poniedziałkowy świt, bohater naszej historii jak każdego dnia otworzył drzwi do flotowego auta osobowego firmy Volkswagen i udał się w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Szczekocin miejsca spotkania z klientem. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło tracić moc, w konsekwencji czego Pan Marek dojechał na wyłączony z ruchu pas autostrady A1 i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną awarii. Może bak jest nienapełniony i zalecany będzie dowóz paliwa? Wskaźnik pokazywał mimo wszystko aż połowę wypełnionego zbiornika. Po krótkich kontrolach samochodu Pan Marek zauważył, że na pewno nie jest też wymagana wymiana koła czy odrębne czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały następne minuty, a do rozmowy z kontrahentem zostało zaledwie parę kwadransów. Pan Marek postanowił bezzwłocznie odnaleźć wyjście z przygody, która mu się przytrafiła. Trzeźwo analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Szczekocinach, która mogła mu pomóc w tej niestandardowej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się w pobliżu w zaledwie pół godziny od zgłoszenia. Po profesjonalnych badaniach, członkowie załogi auto lawety doszli do konkluzji, że nie będą to drobne naprawy na drodze, tylko auto zaleca się lawetować do Szczekocin. Tak zrobiono. Później Pan Marek bardzo szybko otrzymał auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje cele firmowe i zdążyć na oczekiwane spotkanie z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Szczekociny.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej pracy bezsprzecznie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie pracował pełniąc rolę specjalisty od infrastruktury miejskiej i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych sygnalizatorów świetlnych a także przystanków autobusowych. Przez dziesięciolecia wymarzył sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i być kierowcą TIRa. Tak też się stało i obecnie Pan Piotr stale kursuje w drogę między Bielsko Białą, a Trójmiastem czy innymi polskimi miejscowościami.


Pan Piotr od lat jest związany z motoryzacją już jako dwudziestolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie z kilku przyczyn bał się podjąć pracy na etacie kierowcy, bo doskonale kojarzył z wykładów kursu nauki jazdy, kiedy to nauczyciel przytaczał rozmaite historie nierozerwalne z pracą profesjonalnego kierowcy. To, jak permanentnie przytrafiają się w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale nieustannie sobie przypominał, jak wykładowca nieustannie uczulał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z usterką w pół godziny. Warto podkreślić, że niejednokrotnie zdarzały się przypadki, w których rozważane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najpopularniejsze historie o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie zdarzają się kierowcom sytuacje, kiedy trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – nie tylko im mogą wypaść nieprzyjemne wypadki podczas podróży.


Z upływem czasu jednakowoż, Pan Piotr doskonaląc się jako sporadyczny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji podczas prowadzenia samochodu. Obecnie, jest stuprocentowo pełny wiary co do swoich warsztatu i wyrusza w dalekie miasta naszego kraju, ale tak jak zaznaczono wcześniej, zwykle jeździ z Bielsko Białej do Trójmiasta. Zwyczajowo. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i zaczął kilkudniową drogę. Był wiosenny ranek i blisko od Bielsko Białej jego auto ciężarowe wpadło w krótki, ale wymagający poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Nikomu finalnie nic się nie stało, aczkolwiek Pan Piotr był pewny już kwadrans po wypadku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do szefa, który szybko i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Szczekocinach. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Szczekocin i podwiózł także Pana Piotra. Pomimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe musi odbyć przegląd przed wyruszeniem w kolejną podróż, także holowanie tira było najlepszym wyjściem. Finalnie nic ciężkiego się z samochodem ciężarowym nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wraca wspomnieniami z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Szczekociny


Czy można pogodzić obowiązki głowy rodziny i zawodowego kierowcy? I to w tak ogromnym mieście, jak Szczekociny? Okazuje się, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodziny i pracuje jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Do niedawna była na etacie jako pomoc drogowa, jednakże widzi swoją osobę bardziej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj funkcją, posiada numery telefonów do jej najlepszych ekspertów z zespołu auto lawety w Szczekocinach, którzy zawsze służą całodobową pomocą drogową w wypadkach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych przypadkach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta musiała przedzwonić po jej dawnych znajomych z byłego miejsca zatrudnienia, bo był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę przeszacowała objętość stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Szczekocin. Błyskawiczna i najlepsza pomoc drogowa wyposażona w holownik znalazła się na miejscu dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta od razu zakomunikowała kolegom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Szczekocin jest niewykonalne. Pani Aneta chciała jak najszybciej jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie udała się do codziennego robienia jej obowiązków. Jak dobrze posiadać ofiarnych znajomych!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł