LAWETA PIWNICZNA-ZDRÓJ I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Piwniczna-Zdrój i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Piwniczna-Zdrój.


W jakich przypadkach musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Odległa podróż tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i prywatnie, wiąże się z wieloma bazowymi problemami. W wyniku różnych niezapowiedzianych przygód na drodze może dojść do zdarzeń, w konsekwencji których to będziemy zmuszeni korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Piwniczna-Zdrój choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może być niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W jaki sposób może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Piwniczna-Zdrój?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych sytuacjach być może będziesz potrzebował lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Wiadome jest, że wyruszając w przygodę wszyscy zakładamy, że dojedziemy do punktu docelowego bez ekscesów, ale bierzmy pod uwagę, że nie tylko tak się dzieje. Posiadaj zawsze zapisany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Piwniczna-Zdrój. Czy należy mieć numer telefonu do firmy w której podstawowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h często jest niezastąpiona w wypadku sytuacji awaryjnych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy prowadzącym pojazdy na przestrzeni Piwniczna-Zdrój i okolic. Zapewnimy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, auto lawetę i prowadzimy drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA PIWNICZNA-ZDRÓJ:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Wiele razy zdarzało się, że nasza usługa polegała na transporcie do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu najwyższej jakości holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających przypadkach. Jak wyżej napisaliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście obojętnie jakiego pojazdu.Na co należy się przygotować, jeśli chodzi nam po głowie pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zgłoszeniu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego wydarzenia, trzeba jak najdokładniej nakreślić sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Powinno się zasygnalizować osobie z którą rozmawiamy, jakiego rodzaju pomocy potrzebujemy. Może to holowanie auta osobowego w Piwniczna-Zdrój? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas po prostu drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy wymagana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim problemem do naszej firmy zatelefonujesz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Dlaczego należy mieć pod ręką kontakt do zaufanej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Piwniczna-Zdrój.


Miły Pan Marek pracuje jako handlowiec. Jeździ po całej Polsce w ramach zadań służbowych, dlatego też posiada w telefonie dodany numer do profesjonalnej pomocy drogowej w Piwniczna-Zdrój, gdzie mieszka i pracuje od wielu kwartałów. W zasadzie w ciągu całego życia przydarzyła mu się zaledwie raz sytuacja, kiedy zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek niezależnie od tego, Pan Marek zawsze uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga jest często bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy świt, bohater tej opowiastki jak co dzień wsiadł do służbowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Piwniczna-Zdrój docelowego miejsca spotkania handlowego z klientem. Na początku trasy, auto Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na wyłączony z ruchu pas i zaczął zastanawiać się powodem usterki. Czy zbiornik jest pusty i potrzebny będzie dowóz paliwa? Znacznik wskazywał jednak ponad trzy czwarte całego baku. Po szybkich badaniach pojazdu Pan Marek zauważył, że na pewno nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne rozmaite decyzje nierozerwalne z tym komponentem pojazdu. Ulatywały następne minuty, a do wizyty było tylko parę kwadransów. Pan Marek chciał błyskawicznie znaleźć rozwiązanie do sytuacji, która mu się przydarzyła. Intensywnie analizując, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Piwniczna-Zdrój, która miała mu pomóc w tej niecodziennej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się w pobliżu w tylko godzinę od wezwania. Po krótkich badaniach, pracownicy auto lawety doszli do konkluzji, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, albowiem auto trzeba lawetować do Piwniczna-Zdrój. Jak postanowili, tak zrobili. Następnie Pan Marek bardzo szybko wypożyczył auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje zadania służbowe i zdążyć na umówione negocjacje z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Piwniczna-Zdrój.Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej pracy zdecydowanie korzystniej, niż w jego ostatniej, gdzie był pełniąc obowiązki specjalisty od infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. rozwalonych sygnalizatorów świetlnych a także przystanków autobusowych. Od zawsze wymarzył sobie jednak, aby pójść w ślady ojca i być kierowcą TIRa. Tak się stało i na dzień dzisiejszy Pan Piotr cyklicznie kursuje w trasy między Wieliczką, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr od dawna jest powiązany z branżą samochodową zaledwie jako dwudziestolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety obawiał się się podjąć obowiązków na stanowisku kierowcy, bo doskonale miał w pamięci z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy nauczyciel przytaczał inspirujące przypowieści splecione z profesją profesjonalnego kierowcy. To, jak powtarzalnie wypadają w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak wykładowca nieustannie opowiadał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zwykle mobilny serwis samochodowy radził sobie z awarią na miejscu. Niemniej jednak epizodycznie miały miejsce sytuacje, w których zalecane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał też najróżniejsze anegdoty o tym, jak wymagane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przytrafiają się szoferom incydenty, kiedy to trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich zdarzyć się mogą niezapowiedziane wypadki podczas podróży.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr ucząc się jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do jego umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Od jakiegoś czasu, jest bezsprzecznie pełny wiary co do swoich obeznania w temacie i jeździ w różne miasta Polski, aczkolwiek tak jak doprecyzowano wcześniej, głównie wyrusza z Wieliczki do Trójmiasta.


Tak też było tym razem. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyruszył w kilkudniową trasę. Był jesienny poranek i kilka kilometrów od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale jednak nieprzyjemny poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w płytkim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom koniec końców nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był przekonany już chwilę po poślizgu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do przełożonego, który szybko i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Piwniczna-Zdrój. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Piwniczna-Zdrój i podwiózł także Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego zdarzenia, auto ciężarowe musi przejść badania techniczne nim uda się w kolejną podróż toteż holowanie tira musiało być jedynym wyjściem. Finalnie nic poważnego się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Piwniczna-Zdrój


Czy można pogodzić obowiązki matki i pracującego kierowcy? I to w tak ogromnym mieście, jakim jest Piwniczna-Zdrój? Okazuje się, że jest to możliwe. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodziny i jest zatrudniona jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Do niedawna pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że widzi swoją osobę zdecydowanie bardziej w obowiązkach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną wcześniej funkcją, posiada numery telefonów do jej byłych kolegów z zespołu auto lawety w Piwniczna-Zdrój, którzy od dekad służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Jakiś czas temu Pani Aneta wzywała jej niedawnych znajomych z przeszłego etatu, bo był zalecany dowóz paliwa. Pani Aneta troszeczkę mylnie przewidziała objętość stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Piwniczna-Zdrój. Szybka i najlepsza pomoc drogowa posiadająca holownik znalazła się obok Pani Anety piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta od razu zakomunikowała zespołowi przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Piwniczna-Zdrój było niewyobrażalne. Pani Aneta chciała niezwłocznie wrócić do jej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej odbyła się w tylko kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do codziennego wykonywania jej standardowych zadań . Jak dobrze mieć wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł