LAWETA PRZECZYCE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Przeczyce i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Przeczycach.


Kiedy powinno się przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i w celach turystycznych, jest powiązana z kilkoma bazowymi zagrożeniami. W wyniku rozmaitych niezapowiedzianych przygód na drodze może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń, w konsekwencji których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej może być niezbędne lawetowanie naszego pojazdu do Przeczyc choćby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest wymagana wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym nam pomoże 24h pomoc drogowa w mieście Przeczyce?


Bez znaczenia jest to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku wypadkach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście rozpoczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że dotrzemy do celu bez ekscesów, ale bierzmy na wzgląd, że nie zawsze tak się dzieje. Pamiętaj aby mieć po prostu zapisany numer telefonu do zaufanej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Przeczyce. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy w której podstawowym narzędziem pracy jest auto laweta i holownik?


Powinno się położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać niezbędna w wypadku sytuacji nieprzewidzianych. Firma drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy turystom na obszarze Przeczyc i w zasięgu kilkuset kilometrów. Gwarantujemy transport i holowanie, w naszym posiadaniu mamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA PRZECZYCE:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta sprawdzi się nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Jak wyżej podkreśliliśmy, proponujemy także drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, jak i wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy sprosta naprawom obojętnie jakiego czterokołowca.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zgłoszeniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego problemu, trzeba rzetelnie opisać okoliczność, w której obecnie jesteśmy. Zaleca się przekazać osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wspomagania chcielibyśmy. Czy będzie to holowanie auta osobowego w Przeczycach? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy potrzebna jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam po prostu drobna usterka na drodze? A może zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie najzwyklejszy dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim wyzwaniem do naszej pomocy drogowej zadzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Z jakich powodów warto posiadać zapisany telefon do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Przeczyce.


Pan Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Podróżuje po całej Polsce podczas obowiązków służbowych, dlatego też ma w pamięci telefonu dodany numer telefonu do zaprzyjaźnionej pomocy drogowej w Przeczycach, gdzie mieszka od kilku miesięcy. Należy uczciwie zaznaczyć, że od wielu lat zdarzyła mu się tylko dwa razy przygoda, kiedy to potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zwyczajnie ma na uwadze , że droga bywa bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy świt, bohater tej ciekawej opowiastki jak każdego dnia otworzył drzwi do flotowego auta osobowego firmy Volkswagen i wyruszył w trasę do usytuowanego o kilkadziesiąt kilometrów od Przeczyc miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w związku z czym Pan Marek dojechał na pas awaryjny i zaczął rozmyślać co jest przyczyną awarii. Czy zbiornik jest nienapełniony i niezbędny będzie dowóz paliwa? Miernik wskazywał jednak ponad trzy czwarte całego baku. Po wyczerpujących kontrolach pojazdu Pan Marek zorientował się, że na pewno nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne rozmaite decyzje nierozerwalne z tym elementem auta. Mijały kolejne minuty, a do spotkania było mniej niż kilka godzin. Pan Marek musiał niezwłocznie znaleźć wyjście z przygody, która mu się przydarzyła. Intensywnie kombinując, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Przeczycach, która miała mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się na widoku w niewiele ponad pół godziny od wezwania. Po krótkich obserwacjach, pracownicy auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, ponieważ auto powinno się lawetować do Przeczyc. Jak postanowili, tak zrobili. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu wypożyczył auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki służbowe i zdążyć na ustalone spotkanie z klientem.Holowanie samochodu ciężarowego Przeczyce.


Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej robocie zdecydowanie lepiej, niż w jego ostatniej, w której ciężko harował pełniąc obowiązki fachowca od zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. rozwalonych sygnalizatorów świetlnych czy też torów tramwajowych. Od dekad zaprzysiągł sobie to, aby pójść w ślady ojca i być kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i od jakiegoś czasu Pan Piotr cyklicznie jeżdzi w podróż między Bielsko Białą, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi miastami.


Pan Piotr od lat jest powiązany z branżą motoryzacjną już jako osiemnastolatek przeszedł kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie jednak bał się podjąć zatrudnienia na stanowisku szofera, ponieważ stuprocentowo miał w pamięci z prezentacji filmowych kursu nauki jazdy, jak instruktor analizował przeróżne opowieści połączone z pracą kierowcy. O tym, jak powtarzalnie przydarzają się w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr bardzo dobrze nieustannie sobie przypominał, jak nauczyciel częstokroć mówił o konieczności wzywania pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z awarią w kilka minut. Warto podkreślić, że wielokrotnie zdarzały się przypadki, w których wymagane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci także najróżniejsze historie o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak często przydarzają się pracownikom sytuacje, w których należy holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe każdemu z nich zdarzyć się mogą nieprzewidziane kolizje na drodze.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr zdobywając doświadczenie jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej przekonany co do swoich umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Teraz, jest bezapelacyjnie pewien jego kompetencji i wyjeżdża w odległe mieściny naszego kraju, ale tak jak zaznaczono powyżej, głównie wyrusza z Bielsko Białej do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł rankiem do swojego samochodu ciężarowego i wyjechał w cotygodniową drogę. Był letni poranek i blisko od Bielsko Białej jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, acz nieprzyjemny poślizg. Ostatecznie, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, jednak Pan Piotr wiedział już chwilę po zdarzeniu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do przełożonego, który bez zastanowienia i na miejscu przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Przeczyce. Po tym, jak przyjechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Przeczyc i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego incydentu, auto ciężarowe musiało przejść przegląd przed wyruszeniem w kolejną wycieczkę także holowanie tira było koniecznością. Na koniec okazało się, że nic ciężkiego się z autem nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach wspomina z uśmieszkiem na buzi.Holowanie Busa Przeczyce.


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć obowiązki głowy rodziny i pracującego szofera? Na dodatek w tak ogromnym mieście, takim jak Przeczyce? Wychodzi na to, że oczywiście tak. Pani Aneta od lat jest matką pięcioosobowej rodzinki i jest zatrudniona jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu była na etacie jako pomoc drogowa, jednakże odnajduje siebie raczej w roli prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, posiada kontakty do jej byłych kolegów z drużyny auto lawety w Przeczycach, którzy od niepamiętnych czasów służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy odmiennych, nieprzewidzianych sytuacjach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta dzwoniła po swoich przeszłych kolegów z przeszłego etatu, ponieważ był niezbędny dowóz paliwa. Pani Aneta trochę mylnie przewidziała zawartość stanu paliwa w baku. Na szczęście, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Przeczyc. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik znalazła się na miejscu kilkanaście minut po rozmowie. Pani Aneta od razu zakomunikowała przyjaciołom przez telefon, że wyłącznie dowóz paliwa będzie wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Przeczyc jest niewykonalne. Pani Aneta musiała jak najszybciej wracać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie wróciła do codziennego robienia swoich obowiązków. Super mieć takich przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł