LAWETA RADZIONKÓW I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Radzionków i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Radzionków.  


W jakich okolicznościach trzeba zadzwonić po całodobową pomoc drogową?


Odległa podróż zarówno w celach służbowych, jak i dla przyjemności, wiąże się z wieloma podstawowymi problemami. Z powodu wielorakich losowych okoliczności na drodze może dojść do sytuacji, w wyniku których to będziemy skazani aby skorzystać z pomocy drogowej może być potrzebne lawetowanie naszego auta do Radzionków choćby w wyniku kolizji lub usterki. Może być potrzebna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W jaki sposób nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Radzionków?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w niektórych przypadkach być może będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wybierając się w podróż każdy z nas zakłada, że przybędziemy do destynacji bez niespodzianek, ale bierzmy pod uwagę, że nie tylko tak się wydarza. Posiadaj zatem zapisany numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa. Pomoc drogowa Radzionków. Czy należy mieć numer telefonu do firmy usługowej w której podstawowym przyrządem jest auto laweta i holownik?


Należy uwypuklić fakt, że szybka pomoc drogowa 24h bywa niezbędna w zdarzeniach awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy kierowcom na terenie Radzionków i miejscowości okolicznych. Gwarantujemy transport i holowanie, posiadamy holownik, autolawetę i świadczymy drobne naprawy na drodze. Mówią na nas „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, a także i połączonych z przyczepą TIRów.AUTO POMOC DROGOWA RADZIONKÓW:


  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis wyposażony jest w najwyższej jakości holownik, a poruszamy się chociażby lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta zda egzamin nawet w najcięższych okolicznościach. Tak jak napisaliśmy, zapewniamy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Warto zauważyć,że, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą dowolnego samochodu.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po wykonaniu telefonu na naszą infolinię i zakomunikowaniu zaistniałego wypadku, musisz skrupulatnie naszkicować sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Trzeba powiedzieć pracownikowi pomocy drogowej, jakiej wspomagania chcielibyśmy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Radzionków? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas najzwyklejsza drobna usterka na drodze? Ewentualnie, czy zalecana jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Nie ma znaczenia to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy przedzwonisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom.


Z jakich powodów trzeba mieć pod ręką kontakt do znajomej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Radzionków.


Miły Pan Marek pracuje jako sprzedawca. Odbywa podróże na obszarze całej Polski w ramach pełnienia zadań służbowych, w związku z czym posiada w telefonie dodany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Radzionków, gdzie żyje od kilkunastu lat. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się jedynie raz przygoda, kiedy to wymagane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek zwyczajnie bierze poprawkę na brutalną prawdę, że droga bywa nieprzewidywalna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy poranek, główny bohater naszej opowiastki jak w każdy dzień otworzył drzwi do flotowego auta osobowego firmy Volkswagen i zaczął trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Radzionków miejsca spotkania handlowego z kontrahentem. Na początku trasy, samochód Pana Marka zaczęło odmawiać posłuszeństwa, w konsekwencji czego Pan Marek udał się na pas awaryjny autostrady A1 i zaczął rozmyślać nad przyczyną usterki. Czy bak jest nienapełniony i wymagany będzie dowóz paliwa? Znacznik pokazywał mimo wszystko ponad trzy czwarte wypełnionego baku. Po długich oględzinach samochodu Pan Marek stwierdził, że na sto procent nie jest też wymagana wymiana koła czy inne działania związane z tym elementem auta. Upływały następne minuty, a do rozmowy z kontrahentem było już tylko kilka godzin. Pan Marek chciał szybko przygotować rozwiązanie do przygody, która go spotkała. Niedługo myśląc, Pan Marek przedzwonił po pomoc drogową w Radzionków, która miała mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się na widoku w niewiele ponad godzinę od zgłoszenia. Po skrupulatnych weryfikacjach, członkowie zespołu auto lawety stwierdzili, że nie będą to drobne naprawy na drodze, bo samochód powinno się lawetować do Radzionków. Tak zrobiono. Następnie Pan Marek błyskawicznie wypożyczył auto zastępcze, które pozwoliło mu swoje cele służbowe i zdążyć na zaplanowane rozmowy z kontrahentem.Holowanie samochodu ciężarowego Radzionków.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr realizuje się w tej robocie bezapelacyjnie lepiej, niż w poprzedniej, gdzie był na etacie specjalisty od infrastruktury miejskiej i wykonywał drobne naprawy na drodze np. zdewastowanych świateł a także latarni. Przez całe dzieciństwo zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać zawodowym kierowcą TIRa. Tak też się stało i od dawna Pan Piotr stale wyrusza w trasy między Sosnowcem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr przez lata jest powiązany z branżą motoryzacją zaledwie jako dziewiętnastolatek ukończył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wtedy niestety bał się podjąć obowiązków na stanowisku zawodowego kierowcy, bowiem stuprocentowo pamiętał z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, kiedy to nauczyciel opisywał inspirujące anegdoty połączone z pracą profesjonalnego kierowcy. O tym, jak permanentnie wypadają w tej pracy drobne usterki na drodze, wymiana koła czy zalecany jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś nieustannie sobie przypominał, jak wykładowca bez przerwy przypominał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I często mobilny serwis samochodowy radził sobie z uszkodzeniami na miejscu. Niemniej jednak epizodycznie zdarzały się przypadki, w których zalecane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Pamiętał także najdziwniejsze historie o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak częstokroć przydarzają się pracownikom incydenty, w których trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – wielu z nich mogą przytrafić się nie najprzyjemniejsze ekscesy w trasie.


W ciągu lat jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako prywatny kierowca auta osobowego, był coraz bardziej pewien swoich kompetencji za kółkiem. Od jakiegoś czasu, jest stuprocentowo pełny wiary co do swoich umiejętności i jeździ nawet w najdalsze rejony Polski, jednak tak jak doprecyzowano wcześniej, zwykle wyrusza z Sosnowca do Trójmiasta. Jak zwykle. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i wyruszył w wielogodzinną trasę. Był zimowy poranek i kilkanaście minut od Sosnowca jego auto ciężarowe wpadło w krótki, aczkolwiek wymagający poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wypadł z jezdni i odnalazł się w przydrożnym rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr domyślał się już kwadrans po wypadku, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do spedytora, który od razu i sprawnie przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Radzionków. Kiedy już dotarli do wskazanej lokacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Radzionków i podwiózł także Pana Piotra. Mimo mało znaczącego zdarzenia, auto ciężarowe musiało przejść badania techniczne przed wyjazdem w późniejszą wycieczkę, więc holowanie tira stało się koniecznością. W końcowym rozrachunku nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a samą przygodę z holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po latach przypomina sobie z radością na buzi.Holowanie Busa Radzionków


Czy możliwe jest pogodzić codzienne zadania matki i pracującego kierowcy? I to w tak wymagającym mieście, takim jak Radzionków? Wychodzi na to, że tak. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i jest zatrudniona jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu była na etacie jako pomoc drogowa, ale widzi się bardziej w zadaniach prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną w przeszłości profesją, posiada kontakty do swoich ulubionych przyjaciół z teamu auto lawety w Radzionków, którzy od lat służą całodobową pomocą drogową w sytuacjach drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy odmiennych, niezaplanowanych wypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta dzwoniła po jej dawnych kolegów z przeszłego etatu, bowiem był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta trochę przeszacowała zawartość stanu paliwa w zbiorniku. Na szczęście, rozwiązano sytuację bez holowania czy lawetowania auta do Radzionków. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik była zaraz przy busie dwadzieścia minut po telefonie. Pani Aneta od razu powiedziała zespołowi za pośrednictwem telefonu, że wyłącznie dowóz paliwa jest zalecany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Radzionków było niewyobrażalne. Pani Aneta była zobowiązana szybko jechać do swojej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej odbyła się w zaledwie kilkanaście minut, zatem Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do normalnego robienia jej standardowych zadań . Jak dobrze mieć ofiarnych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł