LAWETA SZCZUCIN I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Szczucin i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Szczucinie.


Kiedy należy przedzwonić po całodobową pomoc drogową?


Daleka wycieczka zarówno w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest powiązana z wieloma fundamentalnymi problemami. Z powodu rozmaitych nieprzewidzianych przygód na drodze może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest wymagane lawetowanie naszego pojazdu do Szczucina choćby w konsekwencji kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest zalecana wymiana koła, dowóz paliwa, czy również holowanie lub drobne naprawy na drodze.


Co w takim przypadku robić? Jak może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Szczucin?


Bez znaczenia jest to, czy przemieszczasz się tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w różnorakich wypadkach niewykluczone, że będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście wyruszając w przygodę wszyscy zakładamy, że dotrzemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale miejmy świadomość, że nie tylko tak się dzieje. Miej po prostu zanotowany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej, która pomoże w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Szczucin. Dlaczego warto posiadać kontakt do firmy usługowej w której obowiązkowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Warto położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h może być niezbędna w sytuacjach wymagających wsparcia na drodze. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl zna się na całodobowej pomocy turystom na obszarze Szczucina i wiosek okolicznych. Zapewnimy transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Można nas nazwać: „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i wielotonowych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA SZCZUCIN:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Niejednokrotnie nasza pomoc polegała na przewiezieniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz serwis jest zaopatrzony w profesjonalny holownik, a poruszamy się między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta profesjonalna laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta podoła wyzwaniu nawet w najstraszliwszych wypadkach. Jak wyżej wspomnieliśmy, oferujemy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Ponadto, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście dowolnego auta.Na czym polega pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zatelefonowaniu na naszą infolinię i zakomunikowaniu powstałego wydarzenia, trzeba jak najdokładniej nakreślić sytuację, w której się znaleźliśmy. Powinno się zakomunikować osobie z którą rozmawiamy, jakiego typu wspomagania chcielibyśmy. Być może jest to holowanie auta osobowego w Szczucinie? Czy może jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może zdarzyła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie popularny w długich trasach dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim wyzwaniem do naszej firmy zadzwonisz, nasza firmowa sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 pomoże Ci niezależnie od warunków atmosferycznych. Z jakich przyczyn warto mieć zapisany kontakt do znajomej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Szczucin.


Pan Marek pracuje jako handlowiec. Odbywa podróże na obszarze całej Polski w ramach obowiązków zawodowych, dlatego też posiada w telefonie zapisany numer do znanej mu pomocy drogowej w Szczucinie, gdzie mieszka i pracuje od kilkunastu lat. Co prawda przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się zaledwie kilka razy sytuacja, kiedy potrzebne było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, aczkolwiek mimo wszystko, Pan Marek zawsze uważa na , że droga jest często nieprzewidywalna.


W niczym niewyróżniający się środowy poranek, główny aktor tej ciekawej opowieści jak co dzień wsiadł do leasingowanego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Szczucina zaplanowanego miejsca spotkania z partnerem biznesowym. Na początku trasy, pojazd Pana Marka przestało prawidłowo działać, przez co Pan Marek zjechał na wyłączony z ruchu pas i zaczął zastanawiać się co jest przyczyną awarii. Może bak jest nienapełniony i potrzebny jest dowóz paliwa? Znacznik sygnalizował mimo wszystko prawie trzy czwarte całego baku. Po długich kontrolach auta Pan Marek skonstatował, że na pewno nie jest też potrzebna wymiana koła czy odrębne czynności związane z tą właśnie częścią samochodu. Upływały kolejne minuty, a do rozmowy z kontrahentem było nieco ponad kilka kwadransów. Pan Marek musiał niezwłocznie przygotować wyjście z sytuacji, która go spotkała. Niewiele myśląc, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Szczucinie, która miała mu pomóc w tej niezbyt przyjemniej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 pojawiła się w pobliżu w niewiele ponad godzinę od zgłoszenia. Po krótkich oględzinach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo samochód należy lawetować do Szczucina. Tak zrobiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek od razu zdecydował się na auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować swoje zadania związane z zatrudnieniem i dojechać na umówione negocjacje z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Szczucin.


Pan Piotr żyje z transportu używając do pracy samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tym zawodzie zdecydowanie lepiej, niż w jego ostatniej, gdzie pracował wypełniając obowiązki montera zaplecza miejskiego i pomagał wykonując drobne naprawy na drodze np. uszkodzonych znaków drogowych a także przystanków tramwajowych. Od zawsze marzył jednakowoż, aby pójść w ślady ojca i stać się kierowcą TIRa. Do tego finalnie doszło i na dzień dzisiejszy Pan Piotr cyklicznie jeździ w drogę między Wieliczką, a Trójmiastem czy innymi polskimi mieścinami.


Pan Piotr od dawna był powiązany z branżą motoryzacyjną zaledwie jako dziewiętnastolatek zaliczył kursy prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć obowiązków na półetacie szofera, ponieważ stuprocentowo pamiętał z wykładów akademii nauki jazdy, kiedy szkoleniowiec przytaczał ciekawe opowiastki splecione z profesją kierowcy. O tym, jak powtarzalnie przytrafiają się w tej profesji drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr do dziś miał w pamięci, jak wykładowca często uczulał o w jakich przypadkach należy zgłosić się do pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy dawał sobie radę z naprawą w kilka minut. Należy jednak zauważyć, że czasami zdarzały się przypadki, w których wymagane było dzwonienie do całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również najpopularniejsze historyjki o tym, jak zalecane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie przydarzają się szoferom przygody, kiedy zaleca się holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im mogą wypaść nieprzewidziane przygody na drodze.


Z biegiem lat jednakże, Pan Piotr ucząc się jako niedzielny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich kompetencji kiedy prowadził auto. Na dzień dzisiejszy, jest stuprocentowo świadomy swoich warsztatu i jeździ w odległe rejony naszego kraju, ale tak jak wspomniano wyżej, zwykle jedzie z Wieliczki do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i zaczął cotygodniową podróż. Był jesienny ranek i kilkanaście minut od Wieliczki jego auto ciężarowe wpadło w niezbyt długi, ale mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr znalazł się w głębokim rowie. Zarówno Panu Piotrowi jak i przechodniom finalnie nic się nie stało, jednakże Pan Piotr był pewny już chwilę po poślizgu, że rozważane będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do przełożonego, który bez zastanowienia i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Szczucinie. Kiedy już dotarli do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety rozpoczął holowanie ciężarowe do Szczucina i zabrał ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego wypadku, auto ciężarowe musiało odbyć naprawę przed wyruszeniem w kolejną podróż także holowanie tira okazało się jedynym wyjściem. Finalnie nic ciężkiego się z Tirem nie stało, a sytuację holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z radością na twarzy.Holowanie Busa Szczucin.


Czy wykonalne jest to jednocześnie ogarnąć rolę mamy i zawodowego truckera? I to w tak zakorkowanym mieście, takim jak Szczucin? Mamy dowód na to, że jak najbardziej. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i pracuje jako profesjonalny kierowca auta dostawczego. W przeszłości była na etacie jako pomoc drogowa, jednak odnajduje się raczej w profesji prowadzącego busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną wcześniej funkcją, posiada kontakty do swoich najlepszych przyjaciół z teamu auto lawety w Szczucinie, którzy od lat parają się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, niestandardowych sytuacjach.


Kilka miesięcy w tył Pani Aneta musiała przedzwonić po swoich dawnych kolegów z byłego miejsca zatrudnienia, bo był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta trochę źle oceniła objętość rezerwy paliwowej w baku. Cała radość w tym, obyło się bez holowania czy lawetowania auta do Szczucina. Niezwłoczna i profesjonalna pomoc drogowa mająca holownik pokazała się na miejscu dwadzieścia minut po rozmowie. Pani Aneta niezwłocznie zapowiedziała kolegom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest wymagany, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Szczucina nie wchodzi rachubę. Pani Aneta musiała niezwłocznie jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Akcja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w bardzo szybkim czasie powróciła do normalnego uskuteczniania jej standardowych zadań . Warto posiadać ofiarnych współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł