LAWETA KRZESZOWICE I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa pomoc drogowa, laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Krzeszowice i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Krzeszowicach.


W jakich okolicznościach musisz wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca wyprawa tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla przyjemności, jest związana z wieloma bazowymi zagrożeniami. Z powodu różnorakich niezapowiedzianych okoliczności w trasie może dojść do sytuacji, w konsekwencji których to będziemy skazani aby korzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego środka transportu do Krzeszowic chociażby w przypadku kolizji lub usterki. Może okaże się, że jest niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a może nawet holowanie jak też drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym może nam pomóc 24h pomoc drogowa w mieście Krzeszowice?


Bez znaczenia jest to, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w kilku przypadkach możliwe, że będziesz skazany na skorzystanie z lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Nie trzeba tłumaczyć, że wyruszając w wyjazd wszyscy zakładamy, że przybędziemy do punktu docelowego bez niespodzianek, ale bierzmy na wzgląd, że nie tylko tak się dzieje. Miej po prostu pod ręką kontakt do szybkiej pomocy drogowej, dzięki której uzyskasz pomoc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zapewni dowóz paliwa. Pomoc drogowa Krzeszowice. Czy warto mieć telefon do firmy w której obowiązkowym ekwipunkiem jest auto laweta i holownik?


Warto podkreślić, że szybka pomoc drogowa 24h może się okazać wymagana w wypadku sytuacji awaryjnych. Firma drogowapomoc.com.pl sprawdza się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na terenie Krzeszowic i okolic. Możemy zapewnić transport i holowanie, mamy na wyposażeniu holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, polegająca na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale i ciężkich TIRów.AUTO POMOC DROGOWA KRZESZOWICE:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć świadczona przez nas usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw ma na wyposażeniu profesjonalny holownik, a jeździmy między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da radę nawet w najcięższych wypadkach. Tak jak zaznaczyliśmy, oferujemy też drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, ale też wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy poradzi sobie z naprawą każdego czterokołowca.Jak w praktyce wygląda pomoc drogowa 24h?


Zacznijmy od tego, że po zadzwonieniu na naszą infolinię i przedstawieniu zaistniałego problemu, trzeba skrupulatnie nakreślić sytuację, w której przyszło nam się znaleźć. Należy przekazać rozmówcy, jakiego typu usługi chcielibyśmy. Może to holowanie auta osobowego w Krzeszowic? Czy jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Albo wymagana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może spotkała nas najzwyklejsza drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny jest najzwyklejszy dowóz paliwa? Niezależnie od tego, z jakim problemem do naszej firmy trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami. Z jakich powodów należy mieć pod ręką numer telefonu do znajomej pomocy drogowej? Analiza sytuacji.Lawetowanie samochodu osobowego Krzeszowice.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako handlowiec. Odbywa podróże na terytorium całej Polski w ramach pełnienia obowiązków zawodowych, przez co posiada w telefonie dodany numer do znanej mu pomocy drogowej w Krzeszowice, gdzie mieszka od wielu kwartałów. W zasadzie przez kilkanaście miesięcy zdarzyła mu się tylko kilka razy przygoda, kiedy to zalecane było wezwanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, ale niezależnie od tego, Pan Marek zawsze uważa na bezdyskusyjny fakt, że droga bywa bezkompromisowa.


W kolejny, przeciętny, niewyróżniający się piątkowy świt, główny bohater tej ciekawej historii jak w każdy dzień otworzył drzwi do firmowego auta osobowego firmy Volkswagen i rozpoczął trasę do znajdującego się wiele kilometrów od Krzeszowic docelowego miejsca spotkania handlowego z klientem. Po kilkunastu minutach, pojazd Pana Marka zaczęło tracić moc, w konsekwencji czego Pan Marek dojechał na i zaczął głowić się co jest powodem awarii. Czy bak jest opróżniony i zalecany jest dowóz paliwa? Wskaźnik sygnalizował mimo wszystko aż trzy czwarte pełnego zbiornika. Po długich badaniach samochodu Pan Marek stwierdził, że na pewno nie jest też niezbędna wymiana koła czy inne czynności w związku z tą właśnie częścią samochodu. Ulatywały kolejne minuty, a do wizyty zostało nieco ponad kilka godzin. Pan Marek musiał błyskawicznie odnaleźć wyjście z sytuacji, która go spotkała. Niedługo myśląc, Pan Marek zatelefonował po pomoc drogową w Krzeszowice, która miała mu pomóc w tej denerwującej sytuacji. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 ukazała się w pobliżu w tylko godzinę od zgłoszenia. Po krótkich badaniach, pracownicy auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, tylko samochód należy lawetować do Krzeszowice. Tak zrobiono. Kolejnym krokiem było to, że Pan Marek niezwłocznie zdecydował się na auto zastępcze, przez co mógł dalej realizować powierzone mu obowiązki firmowe i dojechać na umówione spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Krzeszowice.Pan Piotr jest zawodowym kierowcą samochodu ciężarowego. Pan Piotr odnajduje się w tej robocie bezsprzecznie lepiej, niż w jego przeszłej profesji, w której był zatrudniony wypełniając obowiązki montera infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. rozwalonych znaków czy też przystanków tramwajowych. Od lat marzył jednak, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać kierowcą TIRa. Inaczej stać się nie mogło i na dzień dzisiejszy Pan Piotr stale wyrusza w trasy między Nowym Targiem, a Trójmiastem czy pozostałymi polskimi miastami.


Pan Piotr od zawsze był powiązany z motoryzacją zaledwie jako dziewiętnastolatek zdał szkolenia z prawa jazdy tak i na samochody osobowe, jak i dostawcze. Ówcześnie niestety bał się podjąć zatrudnienia na etacie kierowcy, bo doskonale pamiętał z prezentacji filmowych szkoły nauki jazdy, jak szkoleniowiec opowiadał ciekawe opowiastki nierozerwalne z profesją szofera. To, jak wielokrotnie przydarzają się w tej branży drobne usterki na drodze, wymiana koła czy potrzebny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale miał w pamięci, jak nauczyciel częstokroć przypominał o tym, kiedy należy skorzystać z pomocy drogowej. I zazwyczaj mobilny serwis samochodowy radził sobie z naprawą w pół godziny. Niemniej jednak czasami zdarzały się przypadki, w których zalecane było ściąganie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci też najróżniejsze anegdoty o tym, jak rozważane było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak permanentnie przytrafiają się szoferom przygody, kiedy to warto holować auto do serwisu samochodowego. Bez znaczenia jest to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe wszystkim im mogą przydarzyć się nieprzewidziane ekscesy podczas podróży.


W ciągu lat jednakże, Pan Piotr doskonaląc się jako prywatny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do swoich umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Obecnie, jest bezsprzecznie świadomy swoich kompetencji i wyjeżdża nawet w najdalsze rejony naszej ojczyzny, ale tak jak zaznaczono wcześniej, głównie jedzie z Nowego Targu do Trójmiasta.


Jak zwykle. Pan Piotr zasiadł za kółkiem swojego samochodu ciężarowego i rozpoczął cotygodniową drogę. Był wiosenny ranek i niedaleko od Nowego Targu jego auto ciężarowe wpadło w mało groźny, acz mało komfortowy poślizg. W końcowym rozrachunku, Pan Piotr wylądował w płytkim rowie. Ani jemu, ani innym uczestnikom drogi finalnie nic się nie stało, ale Pan Piotr był świadomy już na samym początku, że zalecane będzie holowanie ciężarowe. Wybrał kontakt do swojego opiekuna w firmie, który szybko i skutecznie przedzwonił po całodobową pomoc drogową w Krzeszowicach. Po tym, jak przyjechali do podanej lokalizacji i wyciągnęli auto z rowu, team całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Krzeszowic i wziął ze sobą Pana Piotra. Mimo niegroźnego zdarzenia, auto ciężarowe musi odbyć naprawę nim uda się w późniejszą trasę zatem holowanie tira stało się jedynym słusznym rozwiązaniem. Finalnie nic strasznego się z Tirem nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr po miesiącach wraca wspomnieniami z uśmieszkiem na twarzy.Holowanie Busa Krzeszowice.


Czy możliwe jest jednocześnie ogarnąć codzienne zadania głowy rodziny i zawodowego szofera? Do tego w tak wymagającym terenie, jakim jest Krzeszowice? Wygląda na to, że jest to możliwe. Pani Aneta jest matką pięcioosobowej rodzinki i ma etat jako zawodowy kierowca auta dostawczego. Do niedawna pracowała jako pomoc drogowa, jednak odnajduje siebie zdecydowanie bardziej w zadaniach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z pełnioną onegdaj profesją, ma numery telefonów do jej byłych ekspertów z drużyny auto lawety w Krzeszowicach, którzy od lat służą całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w sytuacjach dotyczących wymiany koła, czy każdych innych, niezaplanowanych przypadkach.


Jakiś czas temu Pani Aneta dzwoniła po jej byłych znajomych z byłego miejsca zatrudnienia, bo był potrzebny dowóz paliwa. Pani Aneta nieznacznie przeszacowała zawartość stanu paliwa w baku. Rzutem na taśmę, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Krzeszowic. Niezwłoczna i sprawna pomoc drogowa wyposażona w holownik znalazła się obok Pani Anety piętnaście minut po wezwaniu. Pani Aneta niezwłocznie powiedziała zespołowi przez telefon, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Krzeszowic nie wchodzi rachubę. Pani Aneta była zobowiązana szybko jechać do jej pięcioosobowej rodziny. Cała interwencja pomocy drogowej trwała niewiele ponad kilkadziesiąt minut, więc Pani Aneta w korzystnym czasie powróciła do zwykłego uskuteczniania swoich obowiązków. Warto posiadać wspaniałych przyjaciół!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł