LAWETA SŁOMNIKI I OKOLICE 24h/7
SZYBKA POMOC DROGOWA I HOLOWANIE AUT

Całodobowa laweta i holowanie aut ☎ +48 500 699 447 ➤ pomoc drogowa, transport pojazdów osobowych i ciężarowych, drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, awaryjne uruchamiania samochodów, wymiana koła na drodze Słomniki i okolice.

Pomoc drogowa, laweta i holowanie w Słomnikach.


W jakich przypadkach powinno się wezwać całodobową pomoc drogową?


Wymagająca podróż tak i w ramach wykonywanego zawodu, jak i w celach turystycznych, wiąże się z wielorakimi fundamentalnymi problemami. W wyniku rozmaitych przypadkowych okoliczności na drodze może dojść do zdarzeń, w wyniku których to będziemy musieli skorzystać z pomocy drogowej możliwe że jest potrzebne lawetowanie naszego auta do Słomniki choćby w przypadku kolizji lub usterki. Może być niezbędna wymiana koła, dowóz paliwa, a także holowanie czy drobne naprawy na drodze.


Jak w takiej sytuacji postępować? W czym nas wspomoże 24h pomoc drogowa w mieście Słomniki?


Niezależnie od tego, czy jedziesz tirem, samochodem osobowym czy dostawczym, w rozmaitych sytuacjach być może będziesz musiał skorzystać z pomocy lawety do przewozu ludzi i uszkodzonego auta. Oczywiście rozpoczynając wyjazd wszyscy zakładamy, że dojedziemy do destynacji bez ekscesów, ale miejmy na uwadze, że nie zawsze tak się dzieje. Miej zawsze zanotowany kontakt do najlepszej pomocy drogowej, która może pomóc w drobnych naprawach, wymianie koła czy która zagwarantuje dowóz paliwa.


Pomoc drogowa Słomniki. Czy warto mieć kontakt do firmy usługowej w której bazowym wyposażeniem jest auto laweta i holownik?


Trzeba położyć nacisk na to, że szybka pomoc drogowa 24h często jest nieoceniona w przypadkach nieprzewidzianych. Firma usługowa drogowapomoc.com.pl specjalizuje się w całodobowej pomocy zawodowym kierowcom i nie tylko na obszarze Słomniki i miejscowości okolicznych. Możemy zapewnić transport i holowanie, posiadamy holownik, auto lawetę i w razie potrzeby możemy wykonać drobne naprawy na drodze. Drugie imię naszej firmy to „szybka pomoc drogowa”, która polega na holowaniu i lawetowaniu nie tylko samochodowych osobowych czy dostawczych, ale też i ogromnych TIRów.AUTO POMOC DROGOWA SŁOMNIKI:  • Tania laweta – całodobowa
  • Szybka pomoc drogowa 24h/7
  • Auto laweta i holowanie aut 24h/7
  • Laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta
  • Laweta dubel kabina Volkswagen T6, VW (5 i 6 osobowa)
  • Drobne naprawy na drodze
  • Wymiana koła, osobowe dostawcze i ciężarowe
  • Transport, holowanie TIR
  • Dowóz paliwa, wyciąganie z rowu


sprawdź cennik

Częstokroć nasza usługa polegała na przetransportowaniu do serwisu tirów i samochodów dostawczych z miejsca wypadku. Nasz zestaw ma na wyposażeniu najlepszy na rynku holownik, a możemy przyjechać między innymi lawetą dubel kabina, marki Volkswagen T6. Ta najskuteczniejsza laweta do przewozu ludzi i uszkodzonego auta da sobie radę nawet w najbardziej wymagających warunkach. Jak wyżej podkreśliliśmy, zapewniamy ponadto drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa, a także wymianę koła. Co więcej, nasz mobilny warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania w kontekście obojętnie jakiego czterokołowca.Co to jest pomoc drogowa 24h?


Po pierwsze po zatelefonowaniu na naszą infolinię i przedstawieniu powstałego wypadku, trzeba skrupulatnie opisać okoliczność, w której się znaleźliśmy. Trzeba zasygnalizować rozmówcy, jakiego typu usługi chcielibyśmy. Może to holowanie auta osobowego w Słomniki? Albo jednak lawetowanie ciężarowe TIRa? Czy może oczekiwana jest laweta dubel kabina pięcioosobowa? A może przytrafiła się nam najzwyklejsza drobna usterka na drodze? A może niezbędna jest wymiana koła, lub może potrzebny będzie zwykły dowóz paliwa? Bez znaczenia jest to, z jakim nieprzyjemnym incydentem do naszej firmy trafisz, nasza sześcioosobowa laweta dubel kabina Volkswagen T6 poradzi sobie z najcięższymi wyzwaniami.
Z jakich powodów warto posiadać zanotowany kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej? Anegdota.Lawetowanie samochodu osobowego Słomniki.


Miły Pan Marek pracuje zawodowo jako przedstawiciel handlowy. Jeździ po całej Polsce podczas pełnienia zadań zawodowych, w związku z czym ma w telefonie dodany kontakt do znanej mu pomocy drogowej w Słomnikach, gdzie mieszka od kilkunastu kwartałów. Należy uczciwie zaznaczyć, że w ciągu całego życia przydarzyła mu się zaledwie kilka razy sytuacja, kiedy zalecane było skorzystanie z pomocy drogowej i lawetowanie auta osobowego, jednakże bez względu na to, Pan Marek zawsze ma na uwadze bezdyskusyjny fakt, że droga zdarza się, że jest bezlitosna.


W najzwyklejszy, niewyróżniający się piątkowy poranek, bohater tej opowiastki jak co dzień wsiadł do flotowego auta osobowego marki Volkswagen i wyruszył w trasę do oddalonego o kilkaset kilometrów od Słomniki zaplanowanego miejsca spotkania z kontrahentem. Na początku trasy, samochód Pana Marka przestało prawidłowo działać, w konsekwencji czego Pan Marek zjechał na pas awaryjny i zaczął zastanawiać się nad przyczyną awarii. Czy zbiornik jest pusty i niezbędny będzie dowóz paliwa? Miernik sygnalizował mimo wszystko aż trzy czwarte pełnego baku. Po wyczerpujących inspekcjach samochodu Pan Marek zorientował się, że bez dwóch zdań nie jest też potrzebna wymiana koła czy inne rozmaite czynności w związku z tym elementem auta. Ulatywały kolejne odcinki czasu, a do spotkania było już tylko parę godzin. Pan Marek musiał niezwłocznie przygotować wyjście z sytuacji, która go spotkała. Trzeźwo kombinując, Pan Marek zadzwonił po pomoc drogową w Słomnikach, która mogła mu pomóc w tej denerwującej przygodzie. Laweta dubel kabina Volkswagen T6 zjawiła się na widoku w zaledwie godzinę od wezwania. Po krótkich obserwacjach, członkowie załogi auto lawety doszli do wniosku, że nie czekają ich drobne naprawy na drodze, bo auto należy lawetować do Słomniki. Tak też postąpiono. Później Pan Marek od razu dostał auto zastępcze, dzięki któremu mógł kontynuować powierzone mu zadania związane z zatrudnieniem i zdążyć na zaplanowane spotkanie z partnerem biznesowym.Holowanie samochodu ciężarowego Słomniki.Pan Piotr pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Pan Piotr sprawdza się w tej profesji bezapelacyjnie korzystniej, niż w jego przeszłej profesji, gdzie świadczył usługi pełniąc rolę operatora infrastruktury miejskiej i robił drobne naprawy na drodze np. zniszczonych świateł i przystanków autobusowych. Od lat zaprzysiągł sobie to, aby kroczyć ścieżką swojego taty i zostać kierowcą TIRa. Tak się stało i od jakiegoś czasu Pan Piotr nieprzerwanie wyrusza w trasy między Nowym Targiem, a Trójmiastem czy najróżniejszymi polskimi lokalizacjami.


Pan Piotr przez lata był związany z branżą samochodową już jako osiemnastolatek zdał kursy prawa jazdy zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze. Wówczas niestety bał się podjąć obowiązków na półetacie zawodowego kierowcy, bowiem doskonale kojarzył z prezentacji filmowych akademii nauki jazdy, kiedy to szkoleniowiec opisywał przeróżne przypowieści nierozerwalne z pracą kierowcy. To, jak często przytrafiają się w tej dziedzinie drobne usterki na drodze, wymiana koła czy nieodzowny jest dowóz paliwa. Pan Piotr doskonale miał w pamięci, jak nauczyciel często uczulał o konieczności wzywania pomocy drogowej. I niejednokrotnie mobilny serwis samochodowy radził sobie z uszkodzeniami w kwadrans. Niemniej jednak czasami miały miejsce sytuacje, w których niezbędne było wzywanie całodobowej pomocy drogowej. Miał w pamięci również różne opowiastki o tym, jak niezbędne było holowanie auta ciężarowego lub osobowego. Jak systematycznie zdarzają się kierowcom przygody, kiedy trzeba holować auto do serwisu samochodowego. Bez względu na to, czy było to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe nie tylko im mogą przydarzyć się niezapowiedziane kolizje w trasie.


Z upływem czasu jednak, Pan Piotr nabierając doświadczenia jako półprofesjonalny kierowca auta osobowego, nabierał również pewności co do jego umiejętności podczas prowadzenia samochodu. Na dzień dzisiejszy, jest bezsprzecznie pełny wiary co do jego obeznania w temacie i podróżuje w dalekie zakamarki naszej ojczyzny, jednak tak jak wspomniano wcześniej, zwykle jedzie z Nowego Targu do Trójmiasta.


Jak co dzień. Pan Piotr wsiadł za kółko firmowego samochodu ciężarowego i rozpoczął kilkudniową podróż. Był letni poranek i blisko od Nowego Targu jego auto ciężarowe wpadło w krótki, ale jednak mało komfortowy poślizg. Finalnie, Pan Piotr znalazł się w przydrożnym rowie. Nikomu koniec końców nic się nie stało, jednak Pan Piotr domyślał się już chwilę po poślizgu, że niezbędne będzie holowanie ciężarowe. Zadzwonił więc do przełożonego, który bez zastanowienia i sprawnie zorganizował całodobową pomoc drogową w Słomnikach. Kiedy już dotarli na miejsce i wyciągnęli auto z rowu, zespół całodobowej auto lawety zaczął holowanie ciężarowe do Słomniki i zabrał ze sobą Pana Piotra. Pomimo mało znaczącego wypadku, auto ciężarowe musiało przejść modernizację przed wyruszeniem w późniejszą trasę więc holowanie tira okazało się najlepszym wyjściem. Finalnie nic poważnego się z ciężarówką nie stało, a sam fakt holowania samochodu ciężarowego Pan Piotr dzisiaj wspomina z uśmiechem na buzi.Holowanie Busa Słomniki


Czy można pogodzić codzienne zadania mamy i zawodowego truckera? I to w tak zakorkowanym terenie, jakim jest Słomniki? Wygląda na to, że jest to możliwe. Pani Aneta od lat jest mamą pięcioosobowej familii i pracuje jako profesjonalny prowadzący auta dostawczego. Jeszcze kilka miesięcy temu pracowała na etacie jako pomoc drogowa, okazało się jednak, że preferuje siebie zdecydowanie bardziej w zadaniach szofera busa, niż lawety. Pani Aneta w związku z wykonywaną onegdaj profesją, posiada numery telefonów do swoich najlepszych ekspertów z drużyny auto lawety w Słomniki, którzy od niepamiętnych czasów zajmują się całodobową pomocą drogową w przypadku drobnych usterek na drodze, w kontekście wymiany koła, czy innych, niestandardowych przypadkach.


Kilka tygodni temu Pani Aneta wzywała jej niedawnych znajomych z przeszłego etatu, albowiem był wymagany dowóz paliwa. Pani Aneta nieco przeszacowała objętość rezerwy paliwowej w baku. Na szczęście, dało radę rozwiązać sprawę bez holowania czy lawetowania auta do Słomniki. Szybka i profesjonalna pomoc drogowa posiadająca holownik pokazała się obok Pani Anety kilkanaście minut po telefonie. Pani Aneta na samym początku powiedziała kolegom za pośrednictwem telefonu, że tylko dowóz paliwa jest niezbędny, a holowanie czy lawetowanie auta dostawczego do Słomniki było niewyobrażalne. Pani Aneta musiała jak najszybciej wracać do jej pięcioosobowej familii. Działalność pomocy drogowej odbyła się w niewiele ponad kilkadziesiąt minut, zatem Pani Aneta w bardzo szybkim czasie wróciła do codziennego uskuteczniania jej obowiązków. Warto posiadać takich współpracowników!


AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Mandat za
brak OC

Data: 2 Listopad 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

Ostatnia
mila

Data: 13 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł

CZY TO KONIEC MAŁEGO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO?

Data: 8 Sierpień 2022r.
Autor: DrogowaPomoc.com.pl

zobacz artykuł